جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ میثم ابراهیمی هر ثانیه نگاه تو روبرومه
00:00
×
× دانلود آهنگ میثم ابراهیمی هر ثانیه نگاه تو روبرومه
 • Har saniye negahe to ro be rome

 • Meysam Ebrahimi

 • Description:

  میثم ابراهیمی هر ثانیه نگاه تو روبرومه

  دانلود آهنگ میثم ابراهیمی هر ثانیه نگاه تو روبرومه


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Meysam Ebrahimi
  Har saniye negahe to ro be rome
  میثم ابراهیمی
  هر ثانیه نگاه تو روبرومه
  download new music Meysam Ebrahimi Har saniye negahe to ro be rome Meysam Ebrahimi Meysam Ebrahimi Har saniye negahe to ro be rome دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به نام هر ثانیه نگاه تو روبرومه به همراه متن دانلود آهنگ میثم ابراهیمی هر ثانیه نگاه تو روبرومه دانلود آهنگ های میثم ابراهیمی دانلود آهنگ هر ثانیه نگاه تو روبرومه از میثم ابراهیمی میثم ابراهیمی هر ثانیه نگاه تو روبرومه