جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ احسان خواجه امیری دنیا
00:00
×
× دانلود آهنگ احسان خواجه امیری دنیا
Description:

احسان خواجه امیری دنیا

دانلود آهنگ احسان خواجه امیری دنیا


Playlist
 • Donya

  Ehsan Khajehamiri

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Donya
  x

  دنیا مارو نخواست ما هم نخواستیم

  بیرون بریم چرا تو دنیا واستیم ..

  بریم یه جا که خورشیدش دروغ نیست

  اونجا که ماه می خنده بی فروغ نیست

  اونجایی که بی منت زمونه

  زندگی رو میسازیم عاشقونه ..

  دنیا حساب کتاب داره ، نخواستیم

  سوال بی جواب داره ، نخواستیم

  غصه داره عذاب داره ، نخواستیم

  این همه پیچ و تاب داره ، نخواستیم …

  بهت میگن سر به هوا کجایی ؟

  از این وری یا اهل اون ورایی

  سر به هوا بودن تو دنیا بد نیست

  چشمای ما دروغ دیدن بلد نیست ..

  میگن که دنیارو قفس کشیدی

  بهت میگن ترسیدی پس کشیدی

  بذار بگن ما اهل دنیا نیستیم

  ما همه پرتیم ما تو اینجا نیستیم

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Ehsan Khajeh Amiri
Donya
احسان خواجه امیری
دنیا
download new music Ehsan Khajeh amiri Donya Ehsan Khajeh Amiri Ehsan Khajeh amiri Donya احسان خواجه امیری دانلود آهنگ احسان خواجه امیری به نام دنیا به همراه متن دانلود آهنگ احسان خواجه امیری دنیا دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری دانلود آهنگ دنیا از احسان خواجه امیری دانلود آهنگ های احسان خواجه امیری دنیا