جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ Geinoh Yamashirogumi Exodus from the Underground Fortress
00:00
×
× دانلود آهنگ Geinoh Yamashirogumi Exodus from the Underground Fortress
 • Exodus from the Underground Fortress

 • Geinoh Yamashirogumi

 • Description:

  Geinoh Yamashirogumi Exodus from the Underground Fortress

  دانلود آهنگ Geinoh Yamashirogumi Exodus from the Underground Fortress

  موسیقی متن انیمه AKIRA اثری از Geinoh Yamashirogumi


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Geinoh Yamashirogumi
  Exodus from the Underground Fortress
  Geinoh Yamashirogumi
  Exodus from the Underground Fortress
  موسیقی متن انیمه AKIRA اثری از Geinoh Yamashirogumi
  download new music download new music Geinoh Yamashirogumi Exodus from the Underground Fortress Exodus from the Underground Fortress Geinoh Yamashirogumi Geinoh Yamashirogumi Exodus from the Underground Fortress دانلود آهنگ Exodus from the Underground Fortress از Geinoh Yamashirogumi دانلود آهنگ Geinoh Yamashirogumi Exodus from the Underground Fortress دانلود آهنگ Geinoh Yamashirogumi به نام Exodus from the Underground Fortress به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید Geinoh Yamashirogumi دانلود آهنگ های Geinoh Yamashirogumi