جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ Gabriel Garrido García Shapes of a Memory (Part B)
00:00
×
× دانلود آهنگ Gabriel Garrido García Shapes of a Memory (Part B)
 • Shapes of a Memory (Part B)

 • Gabriel Garrido Garcia

 • Description:

  Gabriel Garrido García Shapes of a Memory (Part B)

  دانلود آهنگ Gabriel Garrido García Shapes of a Memory (Part B)

  موسیقی متن بازی Etherborn اثری از Gabriel Garrido García


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Gabriel Garrido Garcia
  Shapes of a Memory (Part B)
  Gabriel Garrido García
  Shapes of a Memory (Part B)
  موسیقی متن بازی Etherborn اثری از Gabriel Garrido García
  download new music download new music Gabriel Garrido Garcia Shapes of a Memory (Part B) Gabriel Garrido Garcia Gabriel Garrido Garcia Shapes of a Memory (Part B) Shapes of a Memory (Part B) دانلود آهنگ Gabriel Garrido García Shapes of a Memory (Part B) دانلود آهنگ Gabriel Garrido García به نام Shapes of a Memory (Part B) به همراه متن دانلود آهنگ Shapes of a Memory (Part B) از Gabriel Garrido García دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید Gabriel Garrido García دانلود آهنگ های Gabriel Garrido García