جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ Drax Project Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60
00:00
×
× دانلود آهنگ Drax Project Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60
 • Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60

 • Drax Project

 • Description:

  Drax Project Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60

  دانلود آهنگ Drax Project Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60

  یک لیست پخش انتخاب شده و پر از آهنگهایی با احساس خوب


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Drax Project
  Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60
  Drax Project
  Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60
  یک لیست پخش انتخاب شده و پر از آهنگهایی با احساس خوب
  Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60 download new music download new music Drax Project Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60 Drax Project Drax Project Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60 دانلود آهنگ Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60 از Drax Project دانلود آهنگ Drax Project Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60 دانلود آهنگ Drax Project به نام Catching Feelings (feat. Six60) feat SIX60 به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید Drax Project دانلود آهنگ های Drax Project