جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ کوشا چهره بی من مرو
00:00
×
× دانلود آهنگ کوشا چهره بی من مرو
 • Bi Man Maro

 • Koosha Chehreh

 • Description:

  کوشا چهره بی من مرو

  دانلود آهنگ کوشا چهره بی من مرو


  Playlist
  • Bi Man Maro

   Koosha Chehreh

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Bi Man Maro
   x

   گاهی
   ببین مرا که غرق احساسم / در آن شبی که عشق تو خواستم
   نیامدی و قلب من / آهی کشید و همچو شمع/ پروانه‌ای آتش زده بالش
   جانا،
   رحمی به این حال پریشان کن / در خلوتت مرا دمی یاد کن
   بی تو چگونه سر شود/ این شب که بی پایان شده/ در کنج این خانه‌ی ویرانه
   ♪♪♪
   دل به تو و احساس تو ، وابسته شد بی من مرو / مجنون شدم در کوی تو، لیلا بمان و کم نشو
   بی تو من از خنده گریزم / یه گوشه با حال مریضم
   ♪♪♪
   باران،
   امشب ببار بر گونه‌ی من / اشکم، پنهان کن و قلب مرا مشکن
   دادم،
   از اینهمه تنهایی و شب تا سحر بیداری و یادت …
   یادت…
   یادت…

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Koosha Chehreh
  Bi Man Maro
  کوشا چهره
  بی من مرو
  download new music download new music Koosha Chehreh Bi Man Maro Koosha Chehreh Koosha Chehreh Bi Man Maro بی من مرو دانلود آهنگ بی من مرو از کوشا چهره دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید کوشا چهره دانلود آهنگ کوشا چهره به نام بی من مرو به همراه متن دانلود آهنگ کوشا چهره بی من مرو دانلود آهنگ های کوشا چهره کوشا چهره