جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ پیتر کانلی The Guardian of Semerkhet
00:00
×
× دانلود آهنگ پیتر کانلی The Guardian of Semerkhet
 • The Guardian of Semerkhet

 • Peter Connelly

 • Description:

  پیتر کانلی The Guardian of Semerkhet

  دانلود آهنگ پیتر کانلی The Guardian of Semerkhet

  موسیقی متن بازی Tomb Raider - The Dark Angel Symphony اثری از Peter Connelly


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Peter Connelly
  The Guardian of Semerkhet
  پیتر کانلی
  The Guardian of Semerkhet
  موسیقی متن بازی Tomb Raider - The Dark Angel Symphony اثری از Peter Connelly
  download new music download new music Peter Connelly The Guardian of Semerkhet Peter Connelly Peter Connelly The Guardian of Semerkhet The Guardian of Semerkhet پیتر کانلی دانلود آهنگ The Guardian of Semerkhet از پیتر کانلی دانلود آهنگ پیتر کانلی The Guardian of Semerkhet دانلود آهنگ پیتر کانلی به نام The Guardian of Semerkhet به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید پیتر کانلی دانلود آهنگ های پیتر کانلی