جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ هاوارد شور cest lhistoire des Oubliés
00:00
×
× دانلود آهنگ هاوارد شور cest lhistoire des Oubliés
 • cest lhistoire des Oubliés

 • Howard Shore

 • Description:

  هاوارد شور cest lhistoire des Oubliés

  دانلود آهنگ هاوارد شور cest lhistoire des Oubliés

  موسیقی متن فیلم The Lost Prince اثری از Howard Shore


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Howard Shore
  cest lhistoire des Oubliés
  هاوارد شور
  cest lhistoire des Oubliés
  موسیقی متن فیلم The Lost Prince اثری از Howard Shore
  cest lhistoire des Oubliés download new music download new music Howard Shore cest lhistoire des Oubliés Howard Shore Howard Shore cest lhistoire des Oubliés دانلود آهنگ cest lhistoire des Oubliés از هاوارد شور دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید هاوارد شور دانلود آهنگ هاوارد شور cest lhistoire des Oubliés دانلود آهنگ هاوارد شور به نام cest lhistoire des Oubliés به همراه متن دانلود آهنگ های هاوارد شور هاوارد شور