جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ مسعود صادقلو یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال)
00:00
×
× دانلود آهنگ مسعود صادقلو یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال)
 • Yare Ghadimi (Hosein Aerial Remix)

 • Masoud Sadeghloo

 • Description:

  مسعود صادقلو یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال)

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال)


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Masoud Sadeghloo
  Yare Ghadimi (Hosein Aerial Remix)
  مسعود صادقلو
  یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال)
  download new music download new music Masoud Sadeghloo Yare Ghadimi (Hosein Aerial Remix) Masoud Sadeghloo Masoud Sadeghloo Yare Ghadimi (Hosein Aerial Remix) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو, دانلود آهنگ مسعود صادقلو به نام یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال) به همراه متن دانلود آهنگ مسعود صادقلو یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال) دانلود آهنگ های مسعود صادقلو, دانلود آهنگ یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال) از مسعود صادقلو مسعود صادقلو یار قدیمی (ریمیکس حسین اریال)