جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ ریویچی ساماموتو Dance - Ambient Version
00:00
×
× دانلود آهنگ ریویچی ساماموتو Dance - Ambient Version
 • Dance – Ambient Version

 • Ryuichi Sakamoto

 • Description:

  ریویچی ساماموتو Dance - Ambient Version

  دانلود آهنگ ریویچی ساماموتو Dance - Ambient Version

  موسیقی متن فیلم The Staggering Girl اثری از Ryuichi Sakamoto


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Ryuichi Sakamoto
  Dance - Ambient Version
  ریویچی ساماموتو
  Dance - Ambient Version
  موسیقی متن فیلم The Staggering Girl اثری از Ryuichi Sakamoto
  Dance - Ambient Version download new music download new music Ryuichi Sakamoto Dance - Ambient Version Ryuichi Sakamoto Ryuichi Sakamoto Dance - Ambient Version دانلود آهنگ Dance - Ambient Version از ریویچی ساماموتو دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ریویچی ساماموتو دانلود آهنگ ریویچی ساماموتو Dance - Ambient Version دانلود آهنگ ریویچی ساماموتو به نام Dance - Ambient Version به همراه متن دانلود آهنگ های ریویچی ساماموتو ریویچی ساماموتو