جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ رامک صرافان آسمان عشق
00:00
×
× دانلود آهنگ رامک صرافان آسمان عشق
 • Asemane Eshgh

 • Ramak Sarrafan

 • Description:

  رامک صرافان آسمان عشق

  دانلود آهنگ رامک صرافان آسمان عشق

  آهنگساز:رامک صرافان / شعر :مولانا / تنظیم: محمود ضیائی / میکس و مسترینگ: فرامرز فهیمی


  Playlist
  • Asemane Eshgh

   Ramak Sarrafan

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Asemane Eshgh
   x

   نگاری را که می جویم به جانش

   نمی بینم میان حاضرانش

   کجا رفت او میان حاضران نیست

   در این مجلس نمی بینم نشانش

   نظر می افکنم هر سو و هرجا

   نمی بینم اثر از گل ستانش

   بگو نامش که هر که نام او گفت

   به گور اندر نپوسد استخوانش

   خوشا آن را که دست او ببوسد
   به وقت مرگ شیرین شد دهانش

   زمینی گر نیابد شکل او چیست

   که می گردد در این عشق آسمانش

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Ramak Sarrafan
  Asemane Eshgh
  رامک صرافان
  آسمان عشق
  آهنگساز:رامک صرافان / شعر :مولانا / تنظیم: محمود ضیائی / میکس و مسترینگ: فرامرز فهیمی
  download new music download new music Ramak Sarrafan Asemane Eshgh Ramak Sarrafan Ramak Sarrafan Asemane Eshgh آسمان عشق دانلود آهنگ آسمان عشق از رامک صرافان دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید رامک صرافان دانلود آهنگ رامک صرافان آسمان عشق دانلود آهنگ رامک صرافان به نام آسمان عشق به همراه متن دانلود آهنگ های رامک صرافان رامک صرافان