جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ https://gratomic.ir و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin
 دانلود آهنگ دکتر جواد عباسی عشقه بارونی
00:00
×
× دانلود آهنگ دکتر جواد عباسی عشقه بارونی
 • Eshghe Barooni

 • Dr Javad Abbasi

 • Description:

  دکتر جواد عباسی عشقه بارونی

  دانلود آهنگ دکتر جواد عباسی عشقه بارونی


 • در صورتی که مالک این اثر هستید، و تمایل به حذف آن از وب سایت Gratomic دارید، کافیست درخواست خود را از طریق آی دی تلگرام @gratomicAdmin با پشتیبانی در میان بگذارید!
 • !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت https://gratomic.ir نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Dr Javad Abbasi
  Eshghe Barooni
  دکتر جواد عباسی
  عشقه بارونی
  download new music download new music Dr Javad Abbasi Eshghe Barooni Dr Javad Abbasi Dr Javad Abbasi Eshghe Barooni دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید دکتر جواد عباسی دانلود آهنگ دکتر جواد عباسی به نام عشقه بارونی به همراه متن دانلود آهنگ دکتر جواد عباسی عشقه بارونی دانلود آهنگ عشقه بارونی از دکتر جواد عباسی دانلود آهنگ های دکتر جواد عباسی دکتر جواد عباسی عشقه بارونی